Boonstra is 42 jaar en favoriet in Rotterdam zondag
Miranda Boonstra staat zondag als favoriete aan de start van de marathon van Rotterdam. “Ik voel me supergoed”, vertelt de 42-jarige atlete. “Ik ben fit en heb erg hard getraind voor deze wedstrijd.” De limiet voor de Olympische marathon in Rio is 2.28 en dat wordt moeiljk aldus atletiekcommentator Leon Haan
9 april 2015 (0 reacties)
Miranda Boonstra staat zondag als favoriete aan de start van de marathon van Rotterdam. "Ik voel me supergoed", vertelt de 42-jarige atlete. "Ik ben fit en heb erg hard getraind voor deze wedstrijd."
Ook atletiekcommentator Léon Haan heeft veel vertrouwen in een goede afloop voor Boonstra, vooral omdat het veld bij de vrouwen niet heel erg sterk is. "Van alle deelnemende vrouwen heeft Boonstra het beste persoonlijk record achter haar naam staan: 2.27.32."
Reacties
Geen reacties.
Al een account, log hier in.